מה זה Live Speaking?

לימודי אנגלית לילדים

הילדים שלכם לומדים אנגלית, אבל האם הם באמת מצליחים לדבר אנגלית בחיי היום יום שלהם?
שיעורי האונליין של Burlington Live Speaking מעניקים לילדים הזדמנויות אמיתיות לדבר אנגלית בביטחון.

איך זה עובד?
זום בקבוצות קטנות

Live Speaking הוא קורס אנגלית לילדים אונליין. התכנית המקוונת מעניקה ללומדים צעירים הזדמנויות אותנטיות לדבר אנגלית ולבנות את הביטחון העצמי שלהם. אנו יוצרים כיתות קטנות של תלמידים הלומדים ומתרגלים בסביבה ידידותית.

45 דקות לשיעור

אנו מאמינים שעל מנת לתרגל את האנגלית המדוברת באמת, ילדים זקוקים לזמן דיבור. בשיעור של 45 דקות, כל תלמיד מקבל מספר הזדמנויות לתקשר עם חבריו לקבוצה ועם המורה ויכול לצבור ביטחון ולהשתתף בשיעורים באופן פעיל.

מאות נושאי שיחה מעניינים

נושאי השיעורים שלנו מגוונים ומעניינים ויעזרו לילד או לילדה שלכם לחזק את תהליך הלמידה, להשתתף יותר בכיתה בבית הספר ובאמת ולשפר את כישורי הדיבור. הפעילויות האינטראקטיביות שבתוכנית מספקות לכל ילד וילדה מגוון אפשרויות לדבר ולתקשר באנגלית בנושאים שמעניינים אותם. באמצעות חידונים, משחקים, משחקי תפקידים, סרטונים ועוד – נגביר את הביטחון העצמי שלהם ונאפשר להם לבטא את עצמם טוב יותר.

משוב מותאם ומעקב התקדמות

בסיום כל שיעור, תעביר המורה משוב מסודר על התקדמות הילד או הילדה בשיעור. כך ההורים יכולים להיות תמיד עם היד על הדופק.

צוות מורים מיומן

כל שיעור מונחה על ידי מורה לאנגלית שוטפת שתומך, מטפח ומעצים את התלמידים לאורך התכנית. המורים שלנו מגיעים מכל רחבי העולם והינם מוסמכים ומנוסים. הצוות המוביל שלנו מספק למורים פיתוח פדגוגי מתמשך ותמיכה ומשוב לאורך הדרך.

פשוט וקל
1

נרשמים ומקבלים שם משתמש וסיסמה

2

נכנסים לפלטפורמת ברלינגטון אינגליש

3

מתחברים לשיעור בתאריך ובשעה שנקבעו מראש

*

ניתן להרשם עד ה-20 לכל חודש, על מנת להתחיל ביום הראשון של החודש הבא

*

אורך הקורס הינו 8 חודשים

*

ניתן לקבל החזר מלא על התשלום עד 14 יום ממועד ההרשמה במידה וטרם החל הקורס​

*

עלות הקורס לילד 250 ₪ לחודש

הורים וילדים ממליצים

שאלות ותשובות

השיעורים מתנהלים בזום ומתחברים אליהם באמצעות פורטל התלמידים של ברלינגטון לייב ספיקינג. השיעורים מתמקדים במיומנות הדיבור והלמידה מתבצעת באמצעות חידונים, משחקים, סרטונים ועוד.

הלימודים ב-Burlington Live Speaking מיועדים לתלמידי כיתות ג' עד ט'.

תכנית הלימודים מתמקדת במיומנות הדיבור בלבד והתלמידים מקבלים אפשרות יוצאת דופן לתרגל את יכולת השיחה שלהם עם חברי הקבוצה והמורה.

במעמד ההרשמה בוחרים ונרשמים ליום ושעה קבועים. בנסיבות מסוימות ניתן יהיה לשנות את מועד השיעור באופן קבוע למועד אחר.

המורים שלנו ימלאו משוב לאחר כל שיעור על התקדמות הילד ועל השתתפותו בשיעורים. המשובים יופיעו בפורטל התלמידים ויאפשרו להורים לעיין בו באופן שוטף. במידה ועולה כל שאלה נוספת שאינה זוכה למענה במסגרת המשוב, אתם מוזמנים לפנות למחלקת שירות הלקוחות שלנו בה תקבלו מענה אנושי ובעברית לכל סוגיה שתעלה.

בשלושת השיעורים הראשונים של הכיתות הנמוכות (ג'-ד') רצוי שההורים ישבו יחד עם הילדים, על מנת לאפשר להם התחלה נעימה ובטוחה.

לאחר ההרשמה תקבלו מייל אישור הזמנה שאליו יצורף מדריך להתחברות למערכת הלימוד ומייל נוסף ובו קוד הפעלה ראשוני למערכת הלימוד.

המטרה היא לחשוף את הילד לסביבה דוברת אנגלית ולאפשר לו לאמן את שריר הדיבור וההבנה על ידי חשיפה ושימוש בשפה. בנוסף, אנו מודעים לצורך להעניק ביטחון לילדים בשלב הראשון ולכן מערכי השיעור נבנו כך שבשיעורים הראשונים הילדים יחשפו למילים פשוטות ביותר והמורה תנהל את השיעור בצורה בה גם ילד שאינו דובר כלל את השפה יוכל להבין ולהשתתף.

כן, על מנת לאפשר חוויות למידה איכותית ואפקטיבית, כל הילדים נדרשים להשתתף עם מצלמות פתוחות לכל אורך השיעור.

הקורס שלנו מתמקד באנגלית מדוברת ומטרתו להעניק לילדים כלים, ידע וביטחון לנהל שיחה באנגלית בסיטואציות יום יומיות ואינו ממוקד ספציפית להשגת ציונים גבוהים יותר בבית הספר. לצד זאת, שיפור יכולות הדיבור ובניית הביטחון של הילד עשויים לשפר את רמת האנגלית הכללית שלו ולהשפיע על הציונים בבית הספר.

  1. אפשרות להצטרף לשיחה בתכנת ה-Zoom.
  2. מצלמה ומיקרופון המחוברים למחשב.
  3. חיבור לאינטרנט עם פס רחב.
  4. דפדפן Google Chrome.
מי אנחנו?

ברלינגטון אינגליש

אנחנו עוסקים בבניית דור בטוח של דוברי אנגלית שוטפת כבר למעלה מ-40 שנה. קבוצת ברלינגטון מוציאה לאור חומר חינוכי המשמש מיליוני תלמידים ברחבי העולם. כיום, קבוצת ברלינגטון היא ספקית מרכזית של חומר דיגיטלי לאנשים הלומדים אנגלית. וממשיכה לצמוח ולהציג חידושים בהוראת ולימוד שפה.

בקרוב הילדים שלכם יתחילו לדבר אנגלית

מרטין

דרום אפריקה

הצטרפתי לברלינגטון בפברואר 2021 בתור מורה לאנגלית בקורס למבוגרים בטורקיה. לאחר 20 שנים כמורה בבית ספר יסודי, שמחתי מאוד להצטרף לתכנית .Live Speaking המעבר להוראה אונליין היה לי טבעי. היום אני מעורבת בהיבטים שונים של תכנית הLive Speaking-, אבל מבלה את רוב זמני בתמיכה פדגוגית בצוות המורים ובפיתוח תוכן.

אנדרו

בריטניה

אנדרו הוא מורה ב-Burlington Live Speaking ואחד המומחים הפדגוגיים בצוות שלנו. בין היתר, אנדרו שותף בגיוס והכשרת מורים, אחראי על הדרכת המורים החדשים שלנו ועל מפגשי הכוונה למורים קיימים, וגם על תכניות ניסיון (פיילוטים) של Live Speaking בעולם. אנדרו הוא בוחן ומורה (CELTA) מוסמך לבחינות קיימברידג' ומתמחה בבחינות IELTS ,TOEFL ובהכנה לבחינות קיימברידג'.אנדרו מאמין שהוראה צריכה להיות מהנה הן לתלמיד והן למורה, ומרגיש שהתוצאות מוכיחות זאת. הוא בעל ניסיון רב בכל שכבות הגיל, החל מילדים בגן ועד מבוגרים ברמה הגבוהה ביותר.

אידה

ארה"ב

אידה היא מורה לשפה האנגלית כבר יותר מ-20 שנה ולאורך השנים לקחה חלק ביצירת תוכן לספרי לימוד באנגלית, העברת סדנאות דיבור מול קהל, סדנאות דיבייט (debate) והכשרות לסטודנטים מצטיינים ברמות האנגלית הגבוהות ביותר. בשלוש השנים האחרונות היא עובדת באופן בלעדי כמורה לאנגלית אונליין. אידה נולדה בארה״ב, וכיום מתגוררת במקסיקו.

סו

בריטניה

סו היא הכותבת ויוצרת החומרים הראשית ב-Burlington Live Speaking. היא עוסקת בתחום הוראת האנגלית למעלה מ-35 שנה כמורה, מנהלת לימודים, מאמנת מורים וסופרת בהתמחות בבתי הספר היסודיים והתיכון. עם תואר בספרות אנגלית ובלשנות, סו עברה להוראה כדרך להעביר את התשוקה שלה לשפה לתלמידים בכל הגילים. כמורה, היא תמיד פעלה על מנת לטפח מיומנויות דיבור באמצעות אמפתיה, מעורבות ויצירתיות – וזו גם הגישה שעומדת כעת בלב התוכנית של Burlington Live Speaking.

ווין

סקוטלנד

שמי ויין קלסו, מורה לאנגלית מסקוטלנד. קריירת ההוראה שלי התחילה ב-2014 כשעבדתי בסין. אני חלק מצוות Live Speaking  Burlington משנת 2021, ולאחרונה לקחתי חלק בפיילוט לתלמידים בישראל. אני אוהב להיפגש ולשוחח עם תלמידים ממדינות שונות ולעבוד איתם כדי לשפר את יכולות הדיבור שלהם באנגלית.

ונסה

דרום אפריקה

הצטרפתי לברלינגטון במאי 2021 כדי ללמד ילדים ומבוגרים אנגלית. חוויית הלימוד בברלינגטון היא מדהימה עבורי, במיוחד בתכנית ה.Live Speaking- אני אוהבת את לראות את התלמידים שלי משתתפים באופן פעיל בשיעורים ונהנים. יש לי ניסיון של 23 שנים בלימוד אנגלית, כולל הכנה לבחינות IELTS, ולימוד אנגלית עסקית. היום, נוסף על לימוד אנגלית, אני מעורבת בהכשרת המורים שלנו. המעבר להוראה היה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי.

ג'ולי

דרום אפריקה

 

אני ג׳ולי, מורה מוסמכת לאנגלית וכותבת תוכן לגילאים הצעירים ב-Burlington Live Speaking. עברתי הכשרות רבות, ביניהן TEFL, UNISA  ועוד, אותן סיימתי בהצטיינות. לפני שהצטרפתי לברלינגטון, הייתי סגנית מנהלת בביה״ס משך 10 שנים. התשוקה שלי היא לימוד ילדים ואני מתמחה בגילאים הצעירים ובצרכים מיוחדים.

תודה!

הפרטים נקלטו בהצלחה

ניצור איתך קשר בהקדם

מלאו עכשיו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית!

פנו עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ חינם להתאמת תכני הקורס לצרכי הארגון

תודה!

הפרטים נקלטו בהצלחה

ניצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן